SHS: wykład Zbigniewa Romańczuka "Język technologii cyfrowych w praktykach artystycznych”

Zapraszamy w czwartek, 17 stycznia 2019 o godzinie 18.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych (ul. Staromłyńska27) na wykład prof. Zbigniewa Romańczuka z Akademii Sztuki w Szczecinie „Język technologii cyfrowych w praktykach artystycznych”. Spotkanie otwarte także dla sympatyków Stowarzyszenia.

Dr hab. Zbigniew Romańczuk prof. AS – kierownik Katedry Malarstwa na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie. Zainteresowania artystyczne i naukowe: problematyka współczesnej natury obrazu widzianej przez pryzmat rozwoju nowoczesnych technologii cyfrowych oraz możliwych scenariuszy rozwoju kultury wizualnej.