Doniczka z kwiatami - warsztaty rodzinne z tworzenia niezwykłych kartek z papieru
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat wraz z opiekunami na  warsztaty tworzenia niezwykłych kartek z papieru z Anną Mrozińską (Moja papierowa kraina)!

Jeśli lubisz pracę z papierem i chcesz nauczyć się robić nietypowe kartki to przyjdź koniecznie na warsztaty. Podczas spotkania stworzymy kartkę-doniczkę  i ozdobimy ją własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Dowiemy się także jak zrobić ją estetycznie, niepowtarzalnie i z użyciem różnych technik i narzędzi.

Warsztaty odbywają się w ramach programu towarzyszącego wystawie "Sztuka szczęśliwych ludzi. Malarstwo na Bornholmie w XIX i XX wieku"

Prowadząca: Anna Mrozinska

Opłata: 10 zł/os

Obowiązują wcześniejsze zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.