20-lecie zespołu Consortium Sedinum
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Fundacja Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie zapraszają na koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia działalności zespołu Consortium Sedinum.

Na program koncertu złożą się arcydzieła instrumentalnej muzyki Sinfonie Georga Friedriecha Haendla oraz Johanna Adolfa Hassego, a także uwertury Georga Philippa Telemanna i Johanna Sebastiana Bacha.

Zespół Consortium Sedinum wystąpi w składzie:
Olga Musiał-Kurzawska – flauto traverso,
Mikołaj Zgółka, Katarzyna Cendlak – skrzypce barokowe
Piotr Chrupek – altówka barokowa
Bartosz Kokosza - wiolonczela barokowa
Marcin Bajon - violone
Urszula Stawicka – klawesyn, kierownictwo artystyczne zespołu

Koncert odbędzie się w sobotę, 16 marca 2019 roku o godzinie 18.00 w  Muzeum Narodowym w Szczecinie przy Wałach Chrobrego.

Bilety w promocyjnej cenie 20/10 zł (przedsprzedaż) do nabycia od 4 marca 2019 roku w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl.

Bilety w dniu koncertu w cenie 25 zł i 15 zł do nabycia w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego.