Konkurs "Znajdź Dzban!"
Muzeum Narodowe w Szczecinie — Muzeum Historii Szczecina
Księcia Mściwoja II 8 | Księcia Mściwoja II 8

Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza do odwiedzenia wystawy „Dzban roku” i wzięcia udziału w konkursie! Zadanie konkursowym polega na odnalezieniu dzbana, którego obrys prezentujemy poniżej, oraz przesłanie odpowiedzi (jego numeru) pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na mejle czekamy do 31 sierpnia 2019. Wśród osób, które wezmą udział w zabawie i udzielą poprawnej odpowiedzi, podczas finisażu wystawy 8 września 2019  rozlosowana zostanie nagroda!

W treści mejla prosimy zawrzeć klauzulę dot. przepisów RODO. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Treść zgody oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: muzeum.szczecin.pl. 

 

dzban obrys

 

 

 

ORGANIZATOR KONKURSU: Muzeum Narodowe w Szczecinie
CEL KONKURSU: Promocja wystawy „Dzban roku”
UCZESTNICY KONKURSU: W konkursie mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. 
ZADANIA KONKURSOWE: Odnalezienie na wystawie dzbana, którego obrys prezentowany jest na stronie internetowej i facebookowej  MNS oraz przesłanie odpowiedzi (numeru dzbana) pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o podanie w wiadomości numeru kontaktowego.

 

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

W treści mejla należy zawrzeć klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (email, imię i nazwisko, numer telefonu) przez Muzeum Narodowe w Szczecinie w celu wzięcia udziału w konkursie „..”. Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem konkursu oraz Klauzulą informacyjną RODO.

W przypadku niepełnoletnich Uczestników wymagany jest skan zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisanej przez opiekuna prawnego. 

CZAS TRWANIA KONKURSU: Odpowiedzi można przesyłać do 31.08.2019.

WARUNKI WYGRANEJ I OGŁOSZENIE WYNIKÓW: Podczas finisażu wystawy (8.09.2019) wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi, rozlosowana zostanie nagroda. W przypadku, gdy wylosowana osoba nie będzie obecna, zostanie poinformowana o fakcie otrzymania nagrody telefonicznie do 10.09.2019. Nagrodę będzie można odebrać do 22.09.2019 w kasie gmachu MNS przy ul. Staromłyńskiej 27, w godzinach otwarcia. 

NAGRODY: Nagrodą w konkursie są gadżety p[romocyjne oraz wydawnictwa MNS.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Narodowe w Szczecinie z siedzibą przy ul. Staromłyńskiej 27 w Szczecinie, wpisane do rejestru Instytucji Kultury Województwa Zachodniopomorskiego pod nr. 2/99/WZ, dla którego organizatorem jest Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego;
2) inspektorem ochrony danych w Muzeum Narodowym w Szczecinie jest: Michał Dłużak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
3) dane osobowe Pani/Pana oraz państwa dziecka przetwarzane będą w celu realizacji konkursu „…” oraz ogłoszenia wyników na stronach www, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;
4) dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim;
5) dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od zakończenia konkursu;
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UOD, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest konieczne do wzięcia udziału w konkursie; jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niezakwalifikowanie do konkursu.