Przegląd Piosenki Patriotycznej "Śpiewający mały patriota"

Zapraszamy szczecińskie przedszkola do wzięcia udziału w przeglądzie piosenki patriotycznej  „Śpiewający mały patriota”, organizowanym przez Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie w maksymalnie 10-osobowych zespołach dwóch utworów w języku polskim o treści patriotycznej. Następnie grupy zaprezentują wybrane utwory przed publicznością podczas obchodów 6. rocznicy powstania MNS–CDP. Celem wydarzenia będzie wspieranie wychowania patriotycznego dzieci poprzez aktywność artystyczną oraz kształtowanie właściwych postaw przy prezentacji i odbiorze pieśni patriotycznych.

Przegląd odbędzie się w poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku, o godzinie 9.30, w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy, pl. Solidarności 1.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 20 grudnia 2021 roku, włącznie.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie przeglądu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: Paula Sendra, tel. 572 661 183