Konkurs dla dzieci na najciekawszy list do św. Mikołaja
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki. Rankiem tego dnia dzieci dostają upragnione prezenty. Dorośli, chcąc wspomóc świętego Mikołaja w doborze podarków, często namawiają swoje pociechy do przygotowania listu z wymarzonymi prezentami. W tym roku, po raz kolejny, chcielibyśmy zaproponować dzieciom w wieku 5–10 lat udział w naszym konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. 

Pisanie listów do świętego Mikołaja jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Istotna jest ciekawa forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Prace w formacie co najmniej A4 prosimy nadsyłać do 2 grudnia 2018 roku na adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Dział Edukacji

ul. Wały Chrobrego 3                  

70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do świętego Mikołaja”. 

Liczy się data stempla pocztowego.

 

Wielki finał konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 13 grudnia 2018 roku (czwartek), o godz. 12.00, w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3. 

 

Koordynatorka: Dorota Baumgarten-Szczyrska

tel. (+48) 91 4315 270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN

Załącznik nr 1 (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych osoby nieletniej)

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

logo pz wzp mkidn