Księgarnie muzealne

KSIĘGARNIE MUZEALNE MNS:
Muzeum Narodowe w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych, ul. Staromłyńska 27
Muzeum Narodowe w Szczecinie, Wały Chrobrego 3
Muzeum Narodowe w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul Księcia Mściwoja II 8

W Noc Muzeów można wynieść z muzeum dzieła sztuki, obrazy i rzeźby. Wszystko to całkowicie legalnie! Obiekty te czekają na Państwa w sklepach muzealnych, a dokładnie – na stronach wydanych przez nas drukiem publikacji muzealnych!

W katalogach wystaw znajdą Państwo reprodukcje najcenniejszych dzieł, zarówno sztuki współczesnej, jak i dawnej. Nie zaniedbaliśmy znawców archeologii, etnografii czy kultur afrykańskich. Tradycyjnie zapraszamy pasjonatów historii Szczecina i Pomorza Zachodniego!

Uwaga kolekcjonerzy magnesów!
Magnes to dziś obowiązkowa pamiątka z miejsc, które się odwiedziło. Przedstawiają najpiękniejsze widoki miasta, wśród nich gmachy Muzeum Narodowego w Szczecinie. Oprócz tego polecamy wybór pamiątek, gadżetów i suwenirów, niedostępnych w zwykłych sklepach.

W Noc Muzeów do zobaczenia w sklepach muzealnych! Zapraszamy!