Piekarnia Ewa i Andrzej Reczyńscy

PIEKARNIA EWA I ANDRZEJ RECZYŃSCY
Adres: ul. Rayskiego 17
Godziny otwarcia: 2.00–4.00 (już 19 maja!), uwaga – obowiązują zapisy!

Wydarzenie: Noc Muzeów w piekarni

W planie: zwiedzanie zakładu, informacje o procesie technologicznym, prelekcja o historii, oglądanie starych zdjęć i skanów dokumentów, osobiste dotknięcie sprzętów i zajrzenie do wnętrza komory wypiekowej pieca, możliwość robienie zdjęć czy selfie na tle pieca (opcja z Andrzejem), bezpośrednie odczucie temperatury i klimatu starej piekarni, w zależności od dostępności czasu możliwe inne opcje. Grupy 5–6 osób, czas zwiedzania: około 30 minut, godziny wejścia: 2.00, 2.30, 3.00, 3.30.
Zapisy na określone godziny w komentarzach pod postem „Noc Muzeów”, który zostanie udostępniony w środę. 15 maja o godzinie 18.30. Według kolejności zgłoszeń zostanie przygotowana lista zwiedzających. Liczba biletów ograniczona.

Wymagania: zmienne obuwie (brak skutkuje zwiedzaniem boso), najlepiej lekka odzież, masa poczucia humoru, wyrażenie zgody na udostępnianie i publikacje zdjęć i nagrań reportera.