Quiz: powojenne szkolnictwo w Szczecinie – przedłużony do końca lutego
Muzeum Narodowe w Szczecinie — Muzeum Historii Szczecina
Księcia Mściwoja II 8 | Księcia Mściwoja II 8

W ramach programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie „Na zachód przybyli nauczyciele. Janina Szczerska – pedagog w nowej rzeczywistości” został opracowany quiz „Powojenne szkolnictwo w Szczecinie – ludzie i wydarzenia”. Jest on atrakcyjnym w formie zaproszeniem do poznania fragmentu najnowszych dziejów Szczecina. Uczestnicy zabawy szukając odpowiedzi na poszczególne pytania będą musieli zapoznać się z muzealną ekspozycją. Karty z pytaniami można pobrać na wystawie.

Podpisaną i uzupełnioną kartę należy złożyć do 28 lutego 2018 (środa) w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul. Ks. Mściwoja II 8.

Dla autorów najwyżej ocenionych prac przewidziano nagrody.

Uroczyste zakończenie Quizu odbędzie się 11 stycznia 2018 (czwartek), godz. 17.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul. Ks. Mściwoja II 8.

logo pz wzp mkidn