Akademia Gryfa - zajęcia odwołane!
Muzeum Narodowe w Szczecinie — Muzeum Historii Szczecina
Księcia Mściwoja II 8 | Księcia Mściwoja II 8

Informujemy, że najbliższe zajęcia zatytułowane "Życie codzienne szczecinian. Dom i praca ", zostają odwołone w związku z chorobą osoby prowadzącej. Zajęcia odbędą się w terminie póżniejszym.

Akademia Gryfa to cykl sobotnich spotkań odbywających się raz w miesiącu. Słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.

Prowadząca: Ewa Kimak

tel. 91 43 15 278

Opłata: 10 zł od dziecka

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.