Warsztaty graficzne dla osób dorosłych
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Zapraszamy studentów oraz osoby dorosłe na bezpłatne warsztaty graficzne z Ryszardem Korżanowskim, na których uczestnicy poznają techniki druku dzieł graficznych i będą mogli spróbować swych sił w drukowaniu z oryginalnych matryc.

Ryszard Korżanowksi - zajmuje się grafiką, malarstwem, scenografią, złotnictwem, konserwacją malarstwa. Pracuje w Instytucie Architektury i Planowania Przestrzennego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Obowiązują wcześniejsze zapisy

Warsztaty odbywają się w ramach programu edukacyjnego wystawy "Od wzlotów ducha po światła rozumu. Ryciny francuskie ze zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie i Muzeum Narodowego w Warszawie".