Akademia Gryfa: Wojowie, rycerze, żołnierze...

Zapraszamy naszych małych studentów na kolejne zajęcia zatytułowane "Wojowie, rycerze, żołnierze oraz strażnicy z kamienia i cegły. Obrońcy Szczecina", które odbędą się w najbliższą sobotę.

Warsztaty odbywają się w ramach Akademii Gryfa i prowadzi je Ewa Kimak.

Akademia Gryfa to cykl sobotnich spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat, który rozpocznie się w październiku. Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.

Wstęp: 10 zł

Zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym w Muzeum Historii Szczecina, ul. Mściwoja II 8.

Prosimy uczestników zajęć o zabranie i nałożenie maseczek.

Brak wolnych miejsc.