Akademia Historii Sztuki: Sztuka minojska i mykeńska

Akademia Historii Sztuki przeobraża się w weekendowy popołudniowy kurs. Od teraz na wykłady zapraszamy w soboty o godzinie 16.00.

Niezmiennie wykłady odbywać się będą w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego.

Harmonogram kolejnych zajęć zostanie niezwłocznie uaktualniony z uwzględnieniem nowego rytmu. Zmiany zostają wprowadzone zgodnie z wytycznymi programów oszczędzania energii. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za zmianę.

 

„Sztuka minojska i mykeńska” to temat kolejnej prelekcji w ramach cyklu Akademia Historii Sztuki.

Wykład wygłosi Krystyna Milewska. 

Ze względu na przekrojowy charakter kursu polecamy go w szczególności młodzieży i osobom dorosłym, które pragną rozpocząć swoją przygodę z historią sztuki lub usystematyzować posiadane już wiadomości. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od sztuki starożytnej po sztukę współczesną, uzupełniony o zajęcia związane z analizą i interpretacją dzieł sztuki. 

Wykłady odbywają się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3.

Wstęp 5 zł

Koordynatorki cyklu: Krystyna Milewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Dorota Obalek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

ZNAKI PLUS PKO