GRA MUZEALNA: Pieniądz na Pomorzu po pierwszej wojnie światowej

Zapraszamy muzealnych Gości, miłośników historii Pomorza i pieniądza, do udziału w grze edukacyjnej towarzyszącej wystawie „Pieniądz na Pomorzu po pierwszej wojnie światowej”.

Jest to propozycja dla wszystkich – rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych – którzy preferują aktywne zwiedzanie ekspozycji i zdobywanie wiedzy również przez zabawę.
Aby przystąpić do gry muzealnej należy:
– pobrać kartę gry w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul. Ks. Mściwoja II 8,
– odpowiedzieć na pytania i uzupełnić wydrukowany tekst na podstawie informacji i eksponatów dostępnych na wystawie „Pieniądz na Pomorzu po pierwszej wojnie światowej”,
– złożyć kartę (z wpisanymi danymi do kontaktu: imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail) w muzealnej kasie.

Udział w zabawie jest możliwy od 9 grudnia 2023 r. do 28 kwietnia 2024 r. jedynie w budynku Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul. Ks. Mściwoja II 8 i wiąże się z koniecznością zakupu biletu wstępu do muzeum (https://muzeum.szczecin.pl/bilety-godziny-otwarcia.html).

W soboty wstęp do muzeum jest bezpłatny. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną kartę gry. Dla osób, które uzyskają najlepsze wyniki, przewidziano drobne upominki ufundowane przez Narodowy Bank Polski oraz Muzeum Narodowe w Szczecinie.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej i terminie odbioru nagród najpóźniej dwa tygodnie po zakończeniu gry.

Numizmatyka gra

Dodatkowych informacji udziela:
Ewa Kimak
Dział Edukacji MNS
Tel.: 797 705 278; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.