Moja mała ojczyzna - konkurs ODWOŁANY

W związku z decyzją Premiera RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącego zamknięcia szkół i przedszkoli, a także Muzeum Narodowego w Szczecinie dla zwiedzających informujemy, że konkurs w roku szkolnym 2019/2020 zostaje odwołany

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w roku szkolnym 2020/2021.

 

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie zapraszają uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XX edycji konkursu z edukacji regionalnej Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region, której tematem przewodnim będzie "Pomorze Zachodnie w okresie średniowiecza".

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o Pomorzu Zachodnim oraz kształtowanie tożsamości regionalnej wśród dzieci i młodzieży. W dotychczasowych edycjach uczniowie mieli możliwość poznania dawnej i najnowszej historii regionu oraz zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie. Etap szkolny powinien się odbyć do 31 stycznia 2020 roku. Zgłoszenia uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego przyjmujemy do 7 lutego 2020 roku pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Moja mała ojczyzna i podać numer szkoły". Konkurs odbywa się w czterech kategoriach wiekowych:

1. Uczniowie z klas 1–3 szkół podstawowych;

2. Uczniowie z klas 4–5 szkół podstawowych

3. Uczniowie klas 6-7 szkół podstawowych

4. Uczniowie klas 8 szkół podstawowych 

Tegoroczny temat konkursu to "Pomorze Zachodnie w okresie średniowiecza".

 

REGULAMIN 

ZAŁĄCZNIK NR 1 - TABELA ZGŁOSZENIOWA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

ZAŁĄCZNIK NR. 2 - ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ UCZNIA W KONKURSIE

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

 

Koordynatorka konkursu:
Krystyna Milewska
tel. (+48) 91 4315 269
tel. kom. (+48) 797 705 269
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.