Muzeum Sztuki Współczesnej MNS z dotacją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum Narodowe w Szczecinie otrzymało dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie „Infrastruktura kultury”.

Dotacja została przyznana na kontynuację remontu sal wystawowych w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Sztuki Współczesnej.

Prace w ramach projektu „Multimedialne Muzeum Sztuki Współczesnej w Szczecinie - etap III” rozpoczną się jesienią 2019 roku.

Celem programu „Infrastruktura kultury” jest tworzenie optymalnych warunków dla prowadzenia działalności kulturalnej, poprzez modernizację i rozbudowę infrastruktury instytucji kultury, a także innych podmiotów działających w tym obszarze.

mkidn msw