Akademia Malucha: W krainie zabaw i zabawek...

Wszystkim uczestnikom i opiekunom przypominamy, że w najbliższą sobotę odbędą się zajęcia zatytułowane "W krainie zabaw i zabawek – czyli w co się bawią dzieci na całym świecie."

Warsztaty odbywają się w ramach Akademii Malucha i prowadzi je Dorota Baumgarten-Szczyrska.

Akademia Malucha to cykl sobotnich spotkań opracowanych z myślą o dzieciach w wieku 5–6 lat. Każde spotkanie trwa około dwóch godzin i obejmuje dwie części: pierwszą realizowaną na salach wystawowych z wykorzystaniem wybranych eksponatów i drugą, na którą składają się zajęcia plastyczne związane z tematem spotkania. W ramach warsztatów muzealnych najmłodsi słuchacze Akademii odbędą podróż w czasie i przestrzeni.

Wstęp: 10 zł

Zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3.

Prosimy uczestników zajęć o zabranie i nałożenie maseczek.

Brak wolnych miejsc.